Skip to main content

Okres rozliczeń podatkowych trwa do końca kwietnia. W Norwegii termin złożenia zeznania podatkowego można przedłużyć o miesiąc, ale wymaga to wysłania specjalnego wniosku. W Polsce deadline to 2 maja. Nie zwlekaj, cały czas przyjmujemy zlecenia na rozliczenia norweskie oraz polskie.

Biura ATS pracują pełną parą. W tym roku okres rozliczeń podatkowych jest wyjątkowo dynamiczny, bowiem w wyniku zmiany w polskich przepisach wiele osób pracujących za granicą ma obowiązek wykazania swoich dochodów w Polsce. Jako jedno z niewielu biur operujących na rynku świadczymy kompleksowe usługi. Udzielamy informacji i pomagamy rozliczyć się z podatku w Norwegii oraz w Polsce. U nas możesz załatwić wszystkie swoje sprawy podatkowe bez wychodzenia z domu.

Deadline coraz bliżej!

Chociaż termin składania zeznań podatkowych zbliża się wielkimi krokami, cały czas przyjmujemy nowe zlecenia. Nie załatwiłeś jeszcze swoich spraw podatkowych w Norwegii, Polsce bądź obu krajach? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jak najszybciej! Wyjaśnimy, jak wyglądają procedury i co należy zrobić, aby dotrzymać terminów przewidzianych przez urzędy. Sprawdzimy dokładnie, jak wygląda Twoja sytuacja podatkowa i pomożemy złożyć zeznanie bądź zeznania, jeśli powinieneś to zrobić w obu krajach.

Terminy

Ostateczny termin składania rozliczeń podatkowych za 2021 rok w Norwegii to 30 kwietnia 2022. Osoby, które złożą wniosek o przedłużenie terminu, mogą się rozliczyć do 31 maja.

W Polsce podatek dochodowy od osób fizycznych, czyli zeznania PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 za 2021 rok, składać można od 15 lutego 2022 r. do 2 maja 2022 r. Z uwagi na to, że w tym roku 30 kwietnia wypada w sobotę, to termin złożenia zeznań podatkowych za 2021 rok przesuwa się na 2 maja 2022.

Miej to z głowy

Ponieważ temat rozliczeń podatkowych jest w tym roku bardziej skomplikowany niż zwykle, wiele osób odkłada go na później. Już samo ustalenie, którego kraju jest się rezydentem podatkowym, bywa problematyczne. Strategia odsuwania problematycznego zagadnienia w czasie działa tylko krótkoterminowo, ostatecznie trzeba się będzie zmierzyć z tym zagadnieniem i lepiej nie robić tego na kilka godzin przed upływem terminu.

Jeszcze nie zabrzmiał ostatni dzwonek. Nie zwlekaj, rozliczenie podatkowe zawsze lepiej mieć z głowy niż na głowie! Rozlicz podatek w Polsce i w Norwegii razem z nami, to prostsze niż myślisz, Wystarczy jedno zgłoszenie i jedna oplata, a pomożemy Ci rozliczyć się z podatku w obu krajach. To wszystko bez wychodzenia z domu i konieczności poznawania przepisów podatkowych. Już nasza w tym głowa, aby załatwić uciążliwe formalności za ciebie. 

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, za pomocą naszych kanałów w mediach społecznościowych bądź przychodząc osobiście do jednego z naszych biur w Polsce lub w Norwegii.