Skip to main content

Analiza zadłużenia dla osób prywatnych

Analiza zadłużeń dla osób prywatnych w Norwegii to usługa, która pomoże bez stresu wyprowadzić finanse na prostą.

Z raportów ekonomicznych wynika, iż kilka milionów Polaków jest zadłużonych i nie posiada oszczędności. Zdarza się to również tym, którzy dochody uzyskują za granicą, w tym w Norwegii. Problemy finansowe to zawsze przyczyna dużego stresu. Ze spirali zadłużenia niełatwo jest wyjść.
Niewypłacalność osoby prywatnej nie zawsze jest spowodowana niegospodarnością. Dużą rolę odgrywają często czynniki zewnętrze, w tym aktualna sytuacja na rynku pracy, rosnące koszty życia, zawirowania w globalnej gospodarce. Bywa też, że w grę wchodzą osobiste problemy, jak na przykład utrata zdrowia. Bez względu na przyczyny, do sytuacji warto jest podejść racjonalnie, sporządzając plan naprawczy. Możemy w tym pomóc.

Czym jest analiza zadłużeń?

Aby wyprowadzić prywatny budżet na prostą, należy stopniowo wychodzić z długów. Wprowadzony w odpowiednim momencie audyt zadłużeń jest szczególnie istotny. Pomaga zyskać świeże, racjonalne spojrzenie na kondycję finansową i zbadać możliwości wyjścia z sytuacji. Jako eksperci finansowi z wieloletnim doświadczeniem na norweskim rynku doradzamy, jak zredukować lub zracjonalizować prywatne zadłużenie. Audyt zadłużeń dla osób prywatnych to usługa, która w dłuższej perspektywie bardzo się opłaca.

W koszt usługi wchodzi:
Dogłębna analiza dokumentacji, jaką Państwo dysponują;
Przeanalizowanie konieczności wykonania dodatkowych raportów lub deklaracji;
Analiza możliwości obniżenia lub anulowania długów;
Analiza możliwości rozłożenia długu na raty;
Przedstawienie gotowych wniosków wraz z zaleceniami.

Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych biur.

Masz zobowiązania finansowe, które spędzają Ci sen z powiek?
Zamów usługę analizy zadłużeń w ATS Pomoc w Norwegii.
Razem przeanalizujemy sytuację i znajdziemy najbardziej racjonalne rozwiązanie dla Ciebie.