Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że od dnia 30.03.2020 aż do odwołania będziemy pracować zdalnie. Nie przerywamy pracy biura i wszystkie powierzone nam usługi wykonujemy w normalnym trybie.

Nasze biura stacjonarne będą jednak nieczynne, a kontakt pod numerem +48 91 836 98 76 – chwilowo niemożliwy.
W tej sytuacji udostępniamy Państwu bezpośrednie dane kontaktowe do poszczególnych pracowników biura:

Agnieszka Podsiadły
zasiłki rodzinne, permittering, dagpenger
agnieszka@ats-podatki.pl
+48 571 494 868

Małgorzata Majewska
zasiłki rodzinne, permittering, dagpenger
malgorzata@ats-pomoc.com
+48 530 000 177

Jessika Cichoń
zasiłki chorobowe, permittering, dagpenger, norweskie rozliczenia podatkowe
jessica@ats-pomoc.com
+48 667 748 800

Ewelina Olczak
zasiłki chorobowe, odzyskanie należności, dagpenger, permittering
ewelina@ats-pomoc.com
+48 696 601 824

Lidia Daroszewska
polskie i norweskie rozliczenia podatkowe, obsługa firm
lidia@ats-pomoc.com
+48 697 341 564

Daniela Wiśniewska
duńskie i norweskie rozliczenia podatkowe, rozliczenia i obsługa firm
daniela@ats-pomoc.com
+48 535 770 970

Agata Czekin
norweskie rozliczenia podatkowe, barnetrygd
agata@ats-podatki.pl
+48 571 401 105

Sylwia Gracjasz
zasiłki pogrzebowe i rentowe, emerytury norweskie, informacje na temat rozliczeń norweskich
sylwia@ats-pomoc.com
+48 608 540 780

Magda Hołowińska
rozliczenia podatkowe norweskie, zasiłki rodzinne, dagpenger, barnetrygd
magda@ats-pomoc.com
+47 463 73 730

Anna Jabłońska
permittering
stavanger@ats-pomoc.com
+47 930 74 855

Formularz kontaktowy




NR KONTA: 1822.34.37946
IBAN: NO331822.34.37946
SWIFT: SHEDNO22

NR KONTA: 71 1160 2202 0000 0001 6444 1298
IBAN: PL71 1160 2202 0000 0001 6444 1298
SWIFT: BIGBPLPW