Stargard

Wojska Polskiego 122/5,

73-110 Stargard

Polska

+48 91 836 98 76

podatki@ats-pomoc.com

Poniedziałek – Piątek : 7:00 – 16:00

Trondheim

Sorgenfriveien 9

7031 Trondheim

Norwegia

+47 463 73 730

magda@ats-pomoc.com

Poniedziałek, Wtorek, Środa: 9:00-15:00

Czwartek: 13:00-17:00

Postboks 166

2336 Stange

Norwegia

+47 622 10 984

Jessica Cichoń

Jessica Cichoń

Doradca klienta
+48 91 836 98 76 – wewnętrzny 50

jessica@ats-pomoc.com

Sylwia Gracjasz

Sylwia Gracjasz

Konsultant

tel. +48 836 98 76 – wewnętrzny 51
sylwia.gracjasz@ats-pomoc.com
Agnieszka Podsiadły

Agnieszka Podsiadły

Specjalista ds. zasiłków norweskich
Absolwentka Politechniki Szczecińskiej

Biuro w Stargardzie :

Poniedziałek – Piątek : 7:00 – 16:00

tel. +48 91 836 98 76 – wewnętrzny 52
agnieszka@ats-podatki.pl
Daniela Wiśniewska

Daniela Wiśniewska

Konsultant ds. norweskiej księgowości i rozliczeń podatkowych
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu

+48 91 836 98 76 – wewnętrzny 53
daniela@ats-podatki.com
Ewelina Olczak

Ewelina Olczak

Doradca klienta
Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego

+48 91 836 98 76 – wewnętrzny 54

ewelina@ats-pomoc.com

Lidia Daroszewska

Lidia Daroszewska

Obsługa firm
Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego

tel. +48 91 836 98 76 – wewnętrzny 55
lidia@ats-pomoc.com
Magdalena Hołowińska

Magdalena Hołowińska

Konsultant
Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego

Biuro w Trondheim:

Poniedziałek, Wtorek, Środa: 9:00-15:00

Czwartek: 13:00-17:00

+47 463 73 730

magda@ats-pomoc.com

Anna Stankiewicz

Anna Stankiewicz

Księgowość i Obsługa Firm
Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego
Konsultacje tylko i wyłącznie umówione wcześniej

tel. +48 91 836 98 76

anna@ats-pomoc.com

Formularz










Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

Numer konta bankowego

Norwegia

NR KONTA: 1822.34.37946
IBAN: NO331822.34.37946
SWIFT: SHEDNO22

Polska

NR KONTA: 71 1160 2202 0000 0001 6444 1298
IBAN: PL71 1160 2202 0000 0001 6444 1298
SWIFT: BIGBPLPW