Pomoc w Norwegii – sprawy socjalne / podatkowe / zasiłki

Chętnie odpowiemy na Twoje pytanie na temat norweskich rozliczeń podatkowych, zasiłków w Norwegii lub założenia i prowadzenia firmy w Norwegii.

Anna Jabłońska
zasiłki rodzinne, zasiłki dla bezrobotnych, podania, odwołania

Biuro w Sandnes

stavanger@ats-pomoc.com
+47 930 74 855

Magdalena Hołowińska
rozliczenia podatkowe norweskie, zasiłki rodzinne, zasiłki dla bezrobotnych, odszkodowania, podania, odwołania

Biuro w Trondheim

magda@ats-pomoc.com
+47 463 73 730

Ewelina Olczak
zasiłki chorobowe, AAP,odzyskiwanie należności, zasiłki dla bezrobotnych, sprawy duńskie

ewelina@ats-pomoc.com

+48 530 000 177

Agata Czekin
rozliczenia podatkowe, zasiłki rodzinne

agata@ats-podatki.pl

+48 571 401 105

Małgorzata Majewska
zasiłki rodzinne, zasiłki dla bezrobotnych, rozliczenia podatkowe, obsługa NUF

malgorzata@ats-pomoc.com

+48 530 000 177

Jessika Cichoń
zasiłki chorobowe, ,AAP, zasiłki dla bezrobotnych, rozliczenia podatkowe, karty podatkowe

jessika@ats-pomoc.com
+48 608 540 780

Sylwia Gracjasz
zasiłki pogrzebowe, odzyskiwanie składek emerytalnych, emerytury, renty, rozliczenia podatkowe, karty podatkowe

sylwia@ats-pomoc.com
+48 608 540 780

Lidia Daroszewska
polskie i norweskie rozliczenia podatkowe, rozliczenia i obsługa firm

lidia@ats-pomoc.com
+48 697 341 564

Agnieszka Podsiadły
zasiłki rodzinne, zasiłki dla bezrobotnych, rozliczenia podatkowe, obsługa NUF

agnieszka@ats-podatki.pl
+48 571 494 868

Daniela Wiśniewska
duńskie i norweskie rozliczenia podatkowe, rozliczenia i obsługa firm

daniela@ats-pomoc.com
+48 535 770 970

Anna Stankiewicz

anna@ats-pomoc.com

Biuro w Polsce

ul. Wojska Polskiego 122/5
73-110 Stargard

Telefon

+48 91 836 98 76

Godziny pracy biura

Poniedziałek - Piątek : 7:00 - 16:00

E-mail

info@ats-pomoc.com

Biuro w Trondheim

Sorgenfriveien 9
7031 Trondheim

Telefon

+47 463 73 730

Godziny pracy biura

Poniedziałek, Wtorek, Środa: 8:00 - 15:00
Czwartek: 13:00 - 15:00

E-mail

magda@ats-pomoc.com

Biuro w Sandnes

Luramyrveien 17
4313 Sandnes

Telefon

+47 930 74 855

Godziny pracy biura

Poniedziałek, Wtorek, Środa: 9:00 - 16:00

E-mail

stavanger@ats-pomoc.com

Formularz kontaktowy




NR KONTA: 1822.34.37946
IBAN: NO331822.34.37946
SWIFT: SHEDNO22

NR KONTA: 71 1160 2202 0000 0001 6444 1298
IBAN: PL71 1160 2202 0000 0001 6444 1298
SWIFT: BIGBPLPW