OBSŁUGA KONRAKTÓW POLSKO-NORWESKICH

Usługa polega na kompleksowej pomocy firmom polskim, które wysyłają
pracowników do Norwegii w celu wykonania krótkich kontraktów. Konsultanci ATS pomagają przedsiębiorcom w załatwianiu formalności na terenie Norwegii, doradzają, jakie kroki należy w związku z tym wykonywać w Polsce i służą radą co do gromadzenia dokumentacji.

Oferujemy usługę od A do Z, tak by zdjąć z braków przedsiębiorców formalności i pozwolić im swobodnie rozwijać skrzydła na nowym rynku. Na życzenie klienta robimy wstępne kosztorysy i oceniamy ryzyko przedsięwzięcia. Obsługujemy kontrakty od momentu podpisania zlecenia w Norwegii, poprzez wycenę opłacalności danego kontraktu aż po wykonanie rocznych rozliczeń i zawieszenie lub zamkniecie firmy po wykonanych zleceniach. Dzięki znajomości języka norweskiego, lokalnego rynku oraz przepisów, dostosowujemy ofertę elastycznie do potrzeb danego klienta.

KONTAKTWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com