Skip to main content

Obsługa kontraktów polsko-norweskich

Wysyłanie pracowników do Norwegii to coraz częstsza praktyka polskich firm. Aby wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującymi przepisami, niezbędna jest specjalistyczna obsługa kontraktów polsko-norweskich.

Obsłużymy Twoje kontrakty polsko-norweskie zgodnie z przepisami

Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, aby Twoja firma mogła się skupić na pracy

Kontrakt norweski – jak legalnie wysłać pracowników do Norwegii?

Delegowanie pracowników z Polski do Norwegii to dobre rozwiązanie zarówno dla pracodawców, jak i dla pracowników. Aby legalnie wykonywać działalność na terenie Norwegii, przedsiębiorstwo musi dopełnić szeregu formalności. Kluczowe jest prawidłowe zgłoszenie każdego kontraktu do norweskiego urzędu skarbowego. 

Obsługa kontraktów oferowana przez ATS Pomoc w Norwegii obejmuje znacznie szerszy zakres usług. Zajmujemy się wszystkimi kwestiami formalnymi – tak, aby nasi Klienci mogli się skoncentrować na przedmiocie kontraktu, a nie na sprawach urzędowych.

Jeśli kierujesz swój personel za granicę to bardzo dobrze trafiłeś.  Nasza dewiza jest prosta: Wy zajmujcie się biznesem, a my stworzymy otoczkę formalną do Waszej działalności.

Jak wygląda obsługa kontraktów polsko-norweskich?

Klientom, którzy delegują pracowników do Norwegii, zapewniamy kompleksową obsługę. Interdyscyplinarny zespół ATS Pomoc w Norwegii zajmuje się wszystkimi kwestiami związanymi z obsługą kontraktów w zakresach:

  • księgowym (rejestracja, składanie niezbędnych wniosków o pozwolenia na działalność, zgłoszenie do urzędu skarbowego, prowadzenie dokumentacji kontraktowej i pracowniczej),
  • prawnym – pomagamy rozwiązać ewentualne problemy prawne, weryfikujemy treści umów i kontraktów oraz reprezentujemy Klientów w negocjacjach z kontrahentami, a także przed organami państwowymi w Polsce i Norwegii,
  • usług outsourcingowych – z myślą o optymalizacji kosztów zatrudnienia i prowadzenia działalności.

Zapewniamy konsultacje ustne, pisemne, wsparcie w zakresie dokumentacji, audytów i w innych obszarach dotyczących delegacji pracowników. 

Dopełnimy formalności związanych z obsługą kontraktów polsko-norweskich

Skorzystaj z naszego wsparcia i działaj bezpiecznie oraz w zgodzie z przepisami.
    Wybierz walutę:
    NOK Korona norweska