Skip to main content

EOR – obsługa kontraktów polsko-norweskich

Wysyłanie pracowników do Norwegii to coraz częstsza praktyka polskich firm. Aby wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującymi przepisami, niezbędna jest specjalistyczna obsługa kontraktów polsko-norweskich, czyli EOR.

Obsłużymy Twoje kontrakty polsko-norweskie zgodnie z przepisami

Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, aby Twoja firma mogła się skupić na pracy

Kontrakt norweski – jak legalnie wysłać pracowników do Norwegii?

Delegowanie pracowników z Polski do Norwegii to dobre rozwiązanie zarówno dla pracodawców, jak i dla pracowników. Aby legalnie wykonywać działalność na terenie Norwegii, przedsiębiorstwo musi dopełnić szeregu formalności. Kluczowe jest prawidłowe zgłoszenie każdego kontraktu do norweskiego urzędu skarbowego. 

Ta outsourcingowa, kompleksowa usługa znana jest na rynku jako EOR (Employee of Record). Polega głównie na zleceniu zewnętrznej firmie spraw związanych za zatrudnieniem, wynagradzaniem i rozliczeniem skarbowym pracowników, jednak w jej zakres może wchodzić znaczenie więcej działań. Obsługa kontraktów oferowana przez ATS Pomoc w Norwegii obejmuje szerszy od standardowego zakres usług. Zajmujemy się wszystkimi kwestiami formalnymi – tak, aby nasi Klienci mogli się skoncentrować na przedmiocie kontraktu, a nie na sprawach urzędowych.

Jeśli kierujesz swój personel za granicę to bardzo dobrze trafiłeś.  Nasza dewiza jest prosta: Wy zajmujcie się biznesem, a my stworzymy otoczkę formalną do Waszej działalności.

Jak wygląda obsługa kontraktów polsko-norweskich EOR?

Klientom, którzy delegują pracowników do Norwegii, zapewniamy kompleksową obsługę. Interdyscyplinarny zespół ATS Pomoc w Norwegii zajmuje się wszystkimi kwestiami związanymi z obsługą kontraktów w zakresach:

  • księgowym (rejestracja, składanie niezbędnych wniosków o pozwolenia na działalność, zgłoszenie do urzędu skarbowego, prowadzenie dokumentacji kontraktowej i pracowniczej),
  • prawnym – pomagamy rozwiązać ewentualne problemy prawne, weryfikujemy treści umów i kontraktów oraz reprezentujemy Klientów w negocjacjach z kontrahentami, a także przed organami państwowymi w Polsce i Norwegii,
  • usług outsourcingowych – z myślą o optymalizacji kosztów zatrudnienia i prowadzenia działalności.

Zapewniamy konsultacje ustne, pisemne, wsparcie w zakresie dokumentacji, audytów i w innych obszarach dotyczących delegacji pracowników. 

Dopełnimy formalności związanych z obsługą kontraktów polsko-norweskich

Skorzystaj z naszego wsparcia i działaj bezpiecznie oraz w zgodzie z przepisami.