Skip to main content

Profesjonalne biuro konsultingowo-rachunkowe dla Polaków w Norwegii

Jesteśmy bezpiecznym wsparciem dla wszystkich Polaków w Norwegii. Świadczymy kompleksowe usługi konsultingowe zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Nasza firma powstała, by nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują – nasz kompetentny zespół jest gotowy, by doradzić Ci w kwestiach, które Cię interesują.

Kim jesteśmy?

Firma ATS Anna Stankiewicz powstała w 2006 roku, jako odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie Polaków mieszkających i pracujących w Norwegii. Świadczymy różnego typu usługi doradcze, księgowe i translatorskie.

Od 18 lat jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pomagamy, wspieramy i załatwiamy dla Państwa wszelkie niezbędne formalności w Norwegii. Mogą Państwo na nas polegać w każdej sytuacji. Służymy pomocą we wszystkich, nawet najbardziej nietypowych kwestiach.

Gwarantujemy pomoc w Norwegii dla osób prywatnych i firm

Nasi konsultanci są zawsze chętni i gotowi do pomocy. Wspieramy pracowników, osoby bezrobotne, rodziny oraz przedsiębiorców w Norwegii. Jest wiele kwestii, w których możemy Ci pomóc! Skorzystaj z pomocy w Norwegii ATS Anna Stankiewicz, jeśli:

 • Zamierzasz wyjechać do Norwegii i zastanawiasz się, jak poradzić sobie ze sprawami urzędowymi;
 • Chcesz założyć firmę w Norwegii;
 • Masz do wykonania krótkie zlecenie w kraju fiordów, ale nie wiesz, jak wypełnić wszelkie formalności;
 • Chcesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę i gdzie zacząć załatwiać sprawy urzędowe w Norwegii;
 • Kontakt z norweskimi urzędami sprawia Ci kłopot;
 • Wyjechałeś pozostawiając za sobą niezałatwione sprawy i niezapłacone podatki, które chciałbyś rozłożyć na raty lub anulować część długu;
 • Chcesz uzyskać zwrot podatku z Norwegii za ubiegłe lata lub zwolnienie z płacenia podatku w Norwegii;
 • Zostałeś oszukany przez pracodawcę w Norwegii i chcesz odzyskać swoje pieniądze;
 • Chciałbyś przebywać w Polsce na zasiłku chorobowym bądź AAP i otrzymywać świadczenia z NAV;
 • Uległeś wypadkowi lub ciężko zachorowałeś i chciałbyś uzyskać odszkodowanie bądź zwrot kosztów leczenia;
 • Przechodzisz na emeryturę lub rentę w Norwegii i potrzebujesz pomocy w załatwieniu formalności;
 • Zmarł Ci ktoś bliski, kto przebywał lub pracował w Norwegii.

Nasi doświadczeni konsultanci znajdą rozwiązanie na wszystkie powyższe problemy, doradzą, pomogą przygotować wnioski oraz inną dokumentację, a także poinformują na temat norweskich przepisów i w razie potrzeby pomogą na miejscu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Polsce i Norwegii

Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że problemy Polaków w Norwegii nie są nam obce. Wiemy, że ciężko jest przebywać samemu z problemami na obczyźnie. Wszelkie sprawy załatwiamy kompleksowo i bardzo sprawnie. Do każdej kwestii podchodzimy indywidualnie, gwarantując konsultacje i pomoc w rozwiązaniu problemów.

Przyjmujemy także bardzo skomplikowane sprawy w Norwegii, którym inni nie są w stanie sprostać! Podejmujemy się zleceń nietypowych oraz takich, które nie są wymienione w wachlarzu naszych usług.

Wyciągamy wnioski ze wszystkich prowadzonych przez nas spraw w Norwegii. Na bieżąco szkolimy się i bierzemy udział w kursach. Rozwijamy się, nie ograniczając jedynie do usług, które dobrze znamy.

Dołącz do grona zadowolonych Polaków w Norwegii

Postaw na firmę konsultingową, której warto zaufać!