O nas

Firma ATS Anna Stankiewicz powstała w roku 2006 odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie Polaków mieszkających i pracujących w Norwegii na usługi doradcze, księgowe i translatorskie.

Od 12 lat jesteśmy z Państwem, pomagamy, wspieramy załatwiamy w Państwa imieniu wszelkie formalności w Norwegii. Mogą Państwo na nas polegać w każdej sytuacji, służymy pomocą we wszystkich kwestiach, nawet takich nietypowych.

Jesteśmy dla Państwa!

Jeśli…….

 • Zamierzasz wyjechać do Norwegii i zastanawiasz się, jak poradzisz sobie ze sprawami urzędowymi?
 • Chcesz założyć lub prowadzić firmę w Norwegii? A może masz do wykonania krótkie zlecenie w kraju fiordów?
 • Chcesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę i gdzie zacząć? Jakich formalności musisz dopełnić?
 • Kontakt z tamtejszymi urzędami sprawia Ci kłopot lub też wyjechałeś pozostawiając za sobą niezałatwione sprawy i niezapłacone podatki, które chciałbyś rozłożyć na raty i anulować część długu?
 • Chcesz uzyskać zwrot podatku z Norwegii za ubiegłe lata lub zwolnienie z płacenia podatku w Norwegii?
 • Zostałeś oszukany i chcesz odzyskać swoje pieniądze?
 • Chciałbyś przebywać w Polsce na zasiłku chorobowym bądź AAP i otrzymywać świadczenia z NAV?
 • Uległeś wypadkowi lub ciężko zachorowałeś i chciałbyś uzyskać odszkodowanie bądź zwrot kosztów leczenia?
 • A może odchodzisz na emeryturę lub rentę i potrzebujesz pomocy w załatwieniu formalności w Norwegii?
 • Zmarł Ci ktoś bliski, kto przebywał lub pracował w Norwegii?

Nasi konsultanci znajdą rozwiązanie na wszystkie powyższe problemy, doradzą, pomogą przygotować wnioski oraz inną dokumentację, a także poinformują na temat norweskich przepisów i w razie potrzeby pomogą na miejscu.

Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku sprawia, że problemy Polaków w Norwegii nie są nam obce, wszelkie sprawy załatwiamy kompleksowo i bardzo sprawnie.

Przyjmujemy sprawy bardzo skomplikowane, którym inni nie są w stanie sprostać! Przyjmujemy zlecenia nietypowe i takie, których nie ma w wachlarzu naszych usług.

Wyciągamy wnioski ze wszystkich spraw przez nas prowadzonych, bierzemy udział w szkoleniach i kursach oraz rozwijamy się , nie ograniczając się tylko do konkretnych usług. NAM MOŻNA ZAUFAĆ!

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com