Skip to main content

PROWADZENIE SPRAW POLSKO-NORWESKICH Z POLSKIMI I NORWESKIMI URZĘDAMI

Przepisy norweskie i przepisy polskie w wielu punktach nie są ze sobą tożsame, a w niektórych sferach wymiana informacji między urzędami nie odbywa się tak płynnie, jak powinna.

Opisz swój problem, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie

Nasi kreatywni konsultanci są na bieżąco ze wszystkimi przepisami i ustawami.

Dotyczy to na przykład takich spraw, jak zwolnienia chorobowe (urzędy norweskie mylnie zakładają, iż polska służba zdrowia ma takie same procedury i druki, jak norweska) czy zasiłki rodzinne (bywa, iż norweski NAV domaga się zwrotu zasiłku rodzinnego, bowiem błędnie zakłada, iż beneficjent świadczenia miał prawo pobierać je w Polsce). Nasza wieloletnia praktyka w procedowaniu spraw polsko-norweskich i norwesko-polskich dała nam wiedzę, którą wykorzystujemy w praktyce dla dobra naszych Klientów. Jeśli nie wiesz, jak rozwiązać trudną sprawę, która utknęła pomiędzy polskim a norweskim urzędem, zgłoś się do nas.

POLSKIE ORAZ POLSKO-NORWESKIE ROZLICZENIA PODATKOWE

Oferujemy profesjonalne wykonywanie rozliczeń podatkowych polskich, norweskich oraz polsko-norweskich. Rozliczenia oferujemy zarówno osobom prywatnym jak i firmom. Nasze biuro księgowe posiada autoryzację Ministerstwa Finansów.

TYTUŁY EGZEKUCYJNE

Jeśli norweski urząd wydał tytuł egzekucyjny i został on przesłany do polskiego US, w wyniku czego mają Państwo zajęcie komornicze, należy jak najszybciej odwołać się od decyzji norweskiego urzędu, o ile decyzja jest niezasadna. Zdarza się, że norweski urząd wydaje postanowienie o zajęciu komorniczym, które jest niezasadne lub przeterminowane. Można  się od takiej decyzji odwoływać i istnieje duża szansa na wstrzymanie procedury do wyjaśnienia sprawy.

Nasza firma skutecznie prowadzi tego typu postępowania i bardzo często kończą się one całkowitym umorzeniem długu, lub też znacznym jego pomniejszeniem.

Jeśli  pracujesz lub pracowałeś w dwóch krajach i musisz w nich wypełnić obowiązki podatkowe lub masz niepozamykane sprawy w jednym z nich, zgłoś się do nas. Specjalizujemy się w wyjaśnianiu spraw miedzy urzędami, ustalimy przynależność podatkową, ustalimy pochodzenie długów lub  pomożemy poprawnie złożyć deklaracje podatkowe.

Nie zwlekaj, zadzwoń już dziś.