POLSKIE ORAZ POLSKO-NORWESKIE ROZLICZENIA PODATKOWE

Oferujemy profesjonalne wykonywanie rozliczeń podatkowych polskich, norweskich oraz polsko-norweskich. Rozliczenia oferujemy zarówno osobom prywatnym jak i firmom. Nasze biuro księgowe posiada autoryzację Ministerstwa Finansów.

Jeśli norweski urząd wydał tytuł egzekucyjny i został on przesłany do polskiego US, w wyniku czego mają Państwo zajęcie komornicze, należy jak najszybciej odwołać się od decyzji norweskiego urzędu, o ile decyzja jest niezasadna. Zdarza się, że norweski urząd wydaje postanowienie o zajęciu komorniczym, które jest niezasadne lub przeterminowane. Można  się od takiej decyzji odwoływać i istnieje duża szansa na wstrzymanie procedury do wyjaśnienia sprawy. Nasza firma skutecznie prowadzi tego typu postępowania i bardzo często kończą się one całkowitym umorzeniem długu, lub też znacznym jego pomniejszeniem.

PROWADZENIE SPRAW POLSKO-NORWESKICH Z POLSKIMI I NORWESKIMI URZĘDAMI

Przepisy norweskie i przepisy polskie w wielu punktach nie są ze sobą tożsame, a w niektórych sferach wymiana informacji między urzędami nie odbywa się tak płynnie, jak powinna. Dotyczy to na przykład takich spraw, jak zwolnienia chorobowe (urzędy norweskie mylnie zakładają, iż polska służba zdrowia ma takie same procedury i druki, jak norweska) czy zasiłki rodzinne (bywa, iż norweski NAV domaga się zwrotu zasiłku rodzinnego, bowiem błędnie zakłada, iż beneficjent świadczenia miał prawo pobierać je w Polsce). Nasza wieloletnia praktyka w procedowaniu spraw polsko-norweskich i norwesko-polskich dała nam wiedzę, którą wykorzystujemy w praktyce dla dobra naszych Klientów. Jeśli nie wiesz, jak rozwiązać trudną sprawę, która utknęła pomiędzy polskim a norweskim urzędem, zgłoś się do nas.