USŁUGI NIESTANDARDOWE

USŁUGI NIESTANDARDOWE

 

Wiele ze spraw, jakie prowadzimy dla naszych klientów, wykracza poza ramy tego, co zapisaliśmy w standardowym cenniku usług. Obok rutynowych spraw podejmujemy się również tych nietypowych, które wymagają kreatywności lub przeprowadzenia analizy norweskiego rynku. Świadczymy pomoc w Norwegii tam, gdzie jest potrzebna.

Na życzenie klienta możemy na przykład pozyskać potrzebne informacje z urzędu gminy czy urzędu celnego, wystosować pismo do dowolnej instytucji lub przygotować polskie tłumaczenie przepisów oraz regulacji dotyczących danej kwestii.

Wystarczy skontaktować się z nami i opisać sprawę, a postaramy się znaleźć skuteczne rozwiązanie.

KONTAKT


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5. Więcej informacji na temat Państwa danych osobowych: tutaj