Skip to main content

Firma w Norwegii

Kompleksowa obsługa firm w Norwegii

Prowadzisz firmę w Norwegii? A może chcesz ją założyć? Jeśli tak, przed Tobą szereg zobowiązań prawnych i księgowych, które musisz zrealizować.

Rozliczenia podatkowe w Norwegii

Prowadzisz w Norwegii firmę? Do 31 maja musisz złożyć roczne rozliczenie swojej firmy do norweskich władz podatkowych. Sprawdź jakie jeszcze obowiązki wobec norweskich urzędów musisz wypełnić.

Zakładanie firm w Norwegii

Chciałbyś założyć firmę w Norwegii? Nie wiesz jak to zrobić? A może boisz się formalności związanych z prowadzeniem firmy w Norwegii? Zgłoś się do nas!

Obsługa kontraktów polsko-norweskich

Wysyłanie pracowników do Norwegii to coraz częstsza praktyka polskich firm. Aby wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującymi przepisami, niezbędna jest specjalistyczna obsługa kontraktów polsko-norweskich.

Zaświadczenie A1

Oddelegowałeś pracowników do pracy za granicą? Zaświadczenie A1 wydawane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych jako tzw. instytucję właściwą potwierdza fakt obowiązywania polskiego ustawodawstwa w odniesieniu do Twoich pracowników. Z uwagi na fakt, iż na tle Unii Europejskiej to właśnie polscy przedsiębiorcy delegują najwięcej pracowników, warto przyjrzeć się temu zagadnieniu nieco bliżej.

REFERENCJE OD NASZYCH KLIENTÓW

Wybierz walutę:
NOK Korona norweska