PODATKI, PODATKI PODATKI…

Podatki to dla niektórych temat kojarzący się z czymś zawiłym, niezrozumiałym i często budzących strach przed nieznanym. Tymczasem my tłumaczymy te zawiłości i pomagamy tym, dla których Norwegia stała się miejscem pracy, jak realizować rozliczenie podatkowe. Na naszej stronie znajdziecie Państwo niezbędne informacje na temat rozliczania podatków oraz dane kontaktowe. Norwegia i podejmowanie tam pracy, to obszary, które dobrze znamy. Dlatego, zapewniamy pełen profesjonalizm świadczonych przez naszą firmę usług.

Firma ATS chętnie zajmie się Państwa rozliczeniem podatkowym. Mamy duże doświadczenie w dziedzinie podatków i umiejętnie wykorzystujemy naszą wiedzę. Rozliczamy zarówno osoby, które mieszkają na stałe w Norwegii jak i osoby zamieszkałe w Polsce. Rozliczamy firmy norweskie i zagraniczne. Wybieramy dla Państwa alternatywę rozliczenia podatku tak, by była ona dla Państwa najkorzystniejsza. Na okres rozliczeń uruchomiliśmy specjalną skrzynkę mailową, na którą należy kierować tylko i wyłącznie wiadomości dotyczące Państwa rozliczeń podatkowych: podatki@ats-pomoc.com. Resztę danych kontaktowych znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Po zapoznaniu się z informacjami tam umieszczonymi i określeniu, z jakich odliczeń mogą Państwo skorzystać, należy wydrukować i przeczytać załączone instrukcje, listy dokumentów oraz pytań, na które należy odpowiedzieć.

Wszystkie sprawy prowadzimy zawsze do końca a w cenę każdej usługi wliczone jest tłumaczenie pisma zwrotnego z norweskiej instytucji wraz z porada dotycząca dalszych działań. Możemy w Twoim imieniu wykonać telefon do instytucji norweskich , jednak musi to zostać poprzedzone wysłaniem podpisanego przez nas pełnomocnictwa do odpowiedniego urzędu. Takie upoważnienie również dla Ciebie napiszemy.