Rozliczenia Podatkowe

PODATKI, PODATKI PODATKI…

Podatki to dla niektórych temat kojarzący się z czymś zawiłym, niezrozumiałym i często budzących strach przed nieznanym. Tymczasem my tłumaczymy te zawiłości i pomagamy tym, dla których Norwegia stała się miejscem pracy, jak realizować rozliczenie podatkowe. Na naszej stronie znajdziecie Państwo niezbędne informacje na temat rozliczania podatków oraz dane kontaktowe. Norwegia i podejmowanie tam pracy, to obszary, które dobrze znamy. Dlatego, zapewniamy pełen profesjonalizm świadczonych przez naszą firmę usług.

Firma ATS chętnie zajmie się Państwa rozliczeniem podatkowym. Mamy duże doświadczenie w dziedzinie podatków i umiejętnie wykorzystujemy naszą wiedzę. Rozliczamy zarówno osoby, które mieszkają na stałe w Norwegii jak i osoby zamieszkałe w Polsce. Rozliczamy firmy norweskie i zagraniczne. Wybieramy dla Państwa alternatywę rozliczenia podatku tak, by była ona dla Państwa najkorzystniejsza. Na okres rozliczeń uruchomiliśmy specjalną skrzynkę mailową, na którą należy kierować tylko i wyłącznie wiadomości dotyczące Państwa rozliczeń podatkowych: podatki@ats-pomoc.com. Resztę danych kontaktowych znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Po zapoznaniu się z informacjami tam umieszczonymi i określeniu, z jakich odliczeń mogą Państwo skorzystać, należy wydrukować i przeczytać załączone instrukcje, listy dokumentów oraz pytań, na które należy odpowiedzieć.

Wszystkie sprawy prowadzimy zawsze do końca a w cenę każdej usługi wliczone jest tłumaczenie pisma zwrotnego z norweskiej instytucji wraz z porada dotycząca dalszych działań. Możemy w Twoim imieniu wykonać telefon do instytucji norweskich , jednak musi to zostać poprzedzone wysłaniem podpisanego przez nas pełnomocnictwa do odpowiedniego urzędu. Takie upoważnienie również dla Ciebie napiszemy.

KONTAKTWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com