USŁUGI

Rozliczenia Podatkowe

Mamy duże doświadczenie w dziedzinie podatków i umiejętnie wykorzystujemy naszą wiedzę. Rozliczamy zarówno osoby, które mieszkają na stałe w Norwegii jak i osoby zamieszkałe w Polsce.

Korekta Rozliczeń

Jeśli nie złożymy zeznania do 30 kwietnia danego roku, to norweski urząd podatkowy (Skatteetaten) rozliczy nas zgodnie z posiadanymi przez siebie informacjami.

Zakładanie Firm

Chciałbyś założyć firmę? Nie wiesz jak to zrobić? A może boisz się formalności związanych z prowadzeniem firmy? Zgłoś się do nas!

Obsługa Firm

Czy marzyłeś kiedykolwiek o kompleksowej obsłudze swojej firmy?

Odzyskiwanie należności

Pracodawca nie wypłacił Ci należnej wypłaty lub feriepenger? A może przedsiębiorca nie zapłacił Ci faktury?

Tłumaczenia Dokumentów

Jeśli nie mają Państwo możliwości przetłumaczenia dokumentów, to my możemy zlecić ich tłumaczenie firmie translatorskiej, z którą ściśle współpracujemy.

Sprawy polsko-norweskie

Oferujemy profesjonalne wykonywanie rozliczeń podatkowych polskich, norweskich oraz polsko-norweskich. Rozliczenia oferujemy zarówno osobom prywatnym jak i firmom. Nasze biuro księgowe posiada autoryzację Ministerstwa Finansów.

Podania i odwołania

Skuteczna komunikacja wymaga umiejętności oraz dobrej woli nadawcy i odbiorcy, a także skutecznego kanału komunikacyjnego. Mówiąc najprościej – do rozmowy trzeba dwojga i to jeszcze w odpowiedniej formie.