ZMIANA OBYWATELSTWA

ZMIANA OBYWATELSTWA

Przyjęcie norweskiego obywatelstwa to procedura czasochłonna i skomplikowana, tym bardziej, że przepisy w tym zakresie często się zmieniają. Obecnie (stan na styczeń 2018) projekt ustawy o dopuszczeniu podwójnego obywatelstwa czeka na wysłuchanie w norweskim parlamencie.

ATS na bieżąco śledzi zmiany w norweskich przepisach dotyczących obywatelstwa, aby móc służyć rzetelną i aktualną informacją dla swoich klientów.

Na dzień dzisiejszy polski obywatel chcący przyjąć obywatelstwo norweskie, musi się zrzec polskiego paszportu. Od tej reguły istnieją tylko nieliczne wyjątki. Aby posiadać obywatelstwo norweskie, należy wypełnić szereg warunków. Po więcej informacji na temat procedur i wymogów zapraszamy do naszych biur.

KONTAKT


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5. Więcej informacji na temat Państwa danych osobowych: tutaj