ZMIANA OBYWATELSTWA

ZMIANA OBYWATELSTWA

Przyjęcie norweskiego obywatelstwa to procedura czasochłonna i skomplikowana, tym bardziej, że przepisy w tym zakresie często się zmieniają. Obecnie (stan na styczeń 2018) projekt ustawy o dopuszczeniu podwójnego obywatelstwa czeka na wysłuchanie w norweskim parlamencie.

ATS na bieżąco śledzi zmiany w norweskich przepisach dotyczących obywatelstwa, aby móc służyć rzetelną i aktualną informacją dla swoich klientów.

Na dzień dzisiejszy polski obywatel chcący przyjąć obywatelstwo norweskie, musi się zrzec polskiego paszportu. Od tej reguły istnieją tylko nieliczne wyjątki. Aby posiadać obywatelstwo norweskie, należy wypełnić szereg warunków. Po więcej informacji na temat procedur i wymogów zapraszamy do naszych biur.

 

– POTWIERDZANIE KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

 

Potwierdzanie kwalifikacji zawodowych w Norwegii jest polecane i bardzo korzystne, ponieważ pomaga w osiągnięciu lepszej pozycji zawodowej i tym samym bardziej godziwej płacy.

 

Potwierdzać można nie tylko dyplomy uczelni wyższych, ale też wykształcenie zawodowe, czyli np. dyplomy techników oraz szkół zawodowych.

 

Aby sprawdzić, czy twoje kwalifikacje zawodowe można potwierdzić w Norwegii, skontaktuj się z jednym z naszych biur, gdzie uzyskasz więcej informacji.

KONTAKTWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com