Tłumaczenia dokumentów

W Norwegii, podobnie jak w innych krajach większość spraw urzędowych wymaga złożenia dokumentów w języku norweskim. Niezależnie od tego czy potrzebujesz tłumaczenia dokumentów z języka norweskiego czy na ten język – skorzystaj z naszych usług.

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia dokumentów?

Skontaktuj się z nami – zlecimy tłumaczenie dokumentów firmie translatorskiej, z którą ściśle od kilkunastu lat współpracujemy.

Profesjonalne tłumaczenie dokumentów i pism urzędowych

Zajmujemy się profesjonalnym tłumaczeniem dokumentów i wszelkich pism urzędowych. Współpracujemy z doświadczonymi native speakerami, którzy mogą wykonać także specjalistyczne przekłady. Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń, które w jak największym stopniu odwzorowują oryginały dokumentów. 

Jakie dokumenty warto tłumaczyć na język norweski?

Podejmujemy się tłumaczenia dokumentów medycznych, finansowych, prawniczych oraz urzędowych. Dzięki tłumaczeniu także innych dokumentów na język norweski, znacznie łatwiej można przeprowadzić niektóre sprawy urzędowe. Tłumaczymy także m.in.:

  • akty urodzenia,
  • wpisy do ewidencji działalności gospodarczej,
  • zaświadczenie o nadaniu numeru NIP lub REGON,
  • akty zgonu,
  • akty ślubu,
  • paszporty i inne dokumenty osobowe,
  • zaświadczenia z ośrodka pomocy społecznej.

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów na język norweski?

Oferujemy wykonanie tłumaczenia szybko i w dobrych cenach. 

Przykładowo, tłumaczenie przysięgłe jednej strony na język angielski kosztuje 140 koron i trwa zazwyczaj dwa dni robocze. Należy jednak wiedzieć, że jedna strona oryginalnego dokumentu może w tłumaczeniu zająć dwie strony. Tłumaczenie aktu ślubu czy aktu urodzenia, zajmuje zwykle dwie strony i kosztuje 280 koron. Cennik tłumaczeń dokumentów może ulec zwiększeniu, jeśli mamy do czynienia z tłumaczeniami w trybie pilnym.

Uwaga! Tłumaczenia w formie skanów wysyłamy do Państwa w podanym przez nas czasie realizacji. Oryginały dokumentów wysyłamy poczta tylko i wyłącznie na życzenie klienta.

Zapewniamy tłumaczenia dokumentów przydatnych w norweskich urzędach.

Zdecyduj się na nasze tłumaczenia, by otrzymać konkurencją cenę oraz profesjonalnie przygotowane dokumenty.