Tłumaczenia Dokumentów

Jeśli nie mają Państwo możliwości przetłumaczenia dokumentów, to my możemy zlecić ich tłumaczenie firmie translatorskiej, z którą ściśle współpracujemy.

Oferujemy wykonanie tłumaczenia szybko i w dobrych cenach.

Przykładowo: tłumaczenie przysięgłe jednej strony na język angielski kosztuje 140 koron i trwa zazwyczaj dwa dni robocze. Należy jednak wiedzie, że jedna strona oryginalnego dokumentu może w tłumaczeniu zająć dwie strony, np. tłumaczenie aktu ślubu czy aktu urodzenia, zajmuje zwykle dwie strony i kosztuje 280 koron.

Uwaga! Tłumaczenia w formie skanów wysyłamy do Państwa w podanym przez nas czasie realizacji. Oryginały dokumentów wysyłamy poczta tylko i wyłącznie na życzenie klienta. 

KONTAKT


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5. Więcej informacji na temat Państwa danych osobowych: tutaj