CHCIAŁBYŚ ZAŁOŻYĆ FIRMĘ? NIE WIESZ JAK TO ZROBIĆ? A MOŻE BOISZ SIĘ FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH Z PROWADZENIEM FIRMY? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

 

Nasza działalność dotyczy także kompleksowego doradztwa w zakresie zakładania firm. Jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi przepisami, znamy wszelkie wymogi i formalności, dlatego możemy fachowo wesprzeć każdego, kto w tym temacie nie czuje się pewnie. Niektórzy, po prostu boją się, że utkną w gąszczu niejasnych i zawiłych przepisów i nie będą potrafili uporać się z tematem. Dlatego, nasza firma pomaga w przejściu przez wszelkie procedury i udowadnia, że założenie firmy w Norwegii nie jest tak skomplikowane, a później również oferuje także prowadzenie księgowości i wszelkiej dokumentacji istniejącej już działalności. Dobrze znamy norweskie realia oraz wszelkie zagadnienia norweskiego rynku pracy nie są nam obce, doradzimy, jaka forma działalności może być intratna i korzystna dla właściciela. My zajmiemy się doradztwem i wszelkimi formalnościami, aby Twoja firma w Norwegii mogła z powodzeniem realizować cele i założenia swojej działalności. Posiadanie firmy nie musi wcale pozostać wyłącznie w sferze marzeń. Z nami możesz wcielić swe plany w życie i osiągać satysfakcję z robienia tego, co naprawdę kochasz i w czym jesteś dobry. Samorealizacja jest bowiem, największą z wyższych potrzeb.

ATS asystuje w zakładaniu firm. Przygotowujemy pełną dokumentację związaną z założeniem nowej działalności i udzielamy informacji niezbędnych do prowadzenia firmy. Możemy również dla założonej przez Państwa firmy prowadzić księgowość, wystawiać faktury, pilnować wymaganych terminów, rozliczać pracowników itp., dbając przy tym o porządek w dokumentacji. Pomagamy zdobyć nowe kontrakty, układamy kampanie reklamowe dla firm, pomagamy w tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy. Reprezentujemy polskie firmy w Norwegii, prowadzimy negocjacje i kontaktujemy się z norweskimi kontrahentami.

Satysfakcja gwarantowana! Z nikim tak dobrze nie wyjaśnisz biznesowych spraw, jak z kimś, kto mówi w Twoim języku, a równocześnie biegle posługuje się jezykiem norweskim! Jeśli nie jesteś pewien, jaka formę działalności wybrać i co będzie dla Ciebie najbardziej opłacalne – ZADZWOŃ lub napisz e mail. Wyjaśnimy Ci zasady działania norweskich form działalności i zrobimy dla Ciebie kosztorys. Zanim podejmiesz decyzję o rejestracji firmy w Norwegii, skonsultuj się z ekspertem w naszej firmie. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Rejestrujemy zarówno firmy jednoosobowe norweskie, spółki norweskie jak i pomagamy polskim podmiotom gospodarczym oraz spółkom w rejestracji oddziału NUF na terenie Norwegii.

JESTEŚ ZAGRANICZNYM PRZEDSIĘBIORCĄ I OTRZYMAŁEŚ INTRATNĄ PROPOZYCJĘ WYKONANIA ZLECENIA NA TERENIE NORWEGII?

Przyjdź do nas na konsultację, by zorientować się, czy będziesz podlegał pod ustawodawstwo polskie czy norweskie. Pomożemy Ci ustalić,czy potrzebujesz reprezentanta VAT, czy możne powinieneś mieć oddział firmy w Norwegii. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji w zakresie kosztów i pomożemy zrobić wycenę kontraktu. Nie czekaj, zgłoś się do nas już teraz!

Uwaga!

Tworzymy indywidualne przewodniki dla przedsiębiorców, tak aby zawsze mieli pod ręką „mini ściągę” z zakresu prawa pracy, obowiązków pracodawcy i pracownika. Przewodniki są tworzone na życzenie klienta, zawierają informacje, które uważamy za najważniejsze oraz dodatkowe informacje, zgodnie z życzeniem klienta. Posiadanie takiego przewodnika spowoduje, że żadna sytuacja nie będzie już dla Państwa zaskoczeniem.