Skip to main content

Koniec kwietnia to nie koniec maratonu rozliczeń podatkowych, jesteśmy dopiero na półmetku i nie ustajemy w staraniach, aby świadczyć usługi najlepszej jakości wszystkim tym, którzy chcą złożyć z nami rozliczenia podatkowe.

Jeśli nie zdążyłeś rozliczyć się z podatku w kwietniu, nie musisz się stresować. Wysłanie rocznego zeznania podatkowego w maju jest możliwe tak samo w Norwegii, jak i w Polsce. Od razu po krótkiej przerwie na majówkę zaczynamy wykonywać rozliczenia dla tych klientów, którzy z różnych powodów nie mieli możliwości zrobić tego wcześniej. Składamy rozliczenia tak samo w Norwegii, jak i w Polsce. Złożenie zeznań w terminie majowym nie wiąże się z negatywnymi konsekwencjami, jeśli zastosuje się odpowiednie procedury. Z nami masz pewność, iż wszystko zostanie zrobione zgodnie z przepisami.

Nie złożyłeś jeszcze zeznania rocznego w Norwegii lub/i w Polsce? Skontaktuj się z jednym z naszych biur i zamów wykonanie usługi w maju! Zajmiemy się Twoimi sprawami podatkowymi tak szybko, jak to będzie możliwe. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży to dla Ciebie gwarancja profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Załatwiamy sprawy podatkowe kompleksowo i pozostajemy w kontakcie z klientami, aby odpowiedzieć na ich pytania. Czekamy na Twoje zgłoszenie i już szykujemy się do dalszej intensywnej pracy w maju.