Skip to main content

Jeśli masz coś do skorygowania w swoim rocznym zeznaniu podatkowym w Norwegii, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Od 1 do 15 czerwca zapłacisz za tę usługę o 20% mniej.

Czerwiec to czas, w którym większość z nas jest już myślami prawie na urlopie. Sezon podatkowy się zakończył, ważne urzędowe sprawy zostały zamknięte, można w spokoju zacząć planować letni odpoczynek. My w ATS wiemy, że nie dla wszystkich tak to wygląda.

W tym okresie wiele osób koryguje swoje roczne zeznania podatkowe. Dzieje się tak z wielu powodów. Niektórzy podatnicy po czasie orientują się, że mieli prawo do odpisu podatkowego na przykład z tytułu statusu pendler bądź posiadania kredytu w Polsce. Przy okazji składania rocznego zeznania podatkowego wzrasta zainteresowanie tematyką skarbową – podatnicy chętniej poszukują wiedzy na ten temat, rozmawiają ze znajomymi, kontaktują się z biurami podatkowymi. Bywa, że wtedy orientują się, iż w poprzednich latach nie wykorzystali wszystkich możliwych ulg podatkowych bądź zapomnieli wprowadzić do zeznania coś ważnego, na przykład informacji o zagranicznym koncie, dochodach osiąganych online bądź konieczności zaraportowaniu majątku w innym kraju. Około dziesięciu procent podatników osiągających dochody w Norwegii nie sprawdza na czas skattemelding i nie wprowadza tam zmian. Część osób z tej grupy orientuje się, iż nie wszystko zostało zaraportowane poprawnie dopiero po otrzymaniu skatteoppgjøret, czyli finalnego zeznania rocznego. Jeszcze inni robią po czasie korekty, bo otrzymali potrzebne dokumenty z opóźnieniem.

Czerwiec to zatem czas na korekty norweskich zeznań podatkowych. Mając tego świadomość przygotowaliśmy promocję na tę usługę. Każdy podatnik może dokonać zmian w swoim rocznym zeznaniu do trzech lat po jego złożeniu.

W okresie od 1 do 15 czerwca za korektę rocznego zeznania podatkowego w Norwegii zapłacisz o 20% mniej niż zwykle. Zgłoś się do jednego z naszych biur bądź zamów usługę bezpośrednio w sklepie online.