Skip to main content

Nie sporządziłeś jeszcze rocznego rozliczenia firmowego? Do 5 czerwca możesz zamówić tę usługę nie płacąc ekstra za przedłużenie terminu złożenia zeznania.

Jeśli prowadzisz w Norwegii działalność gospodarczą, to do końca maja powinieneś złożyć roczne zeznanie podatkowe. Termin złożenia zeznania można przedłużyć. Od 29 maja do 5 czerwca możesz skorzystać z naszej oferty specjalnej, dzięki której wniosek o przedłużenie terminu uzyskasz gratis. Wystarczy, że w tym czasie zamówisz usługę złożenia zeznania rocznego zeznania podatkowego i opłacisz ją, a wniosek o przedłużenie terminu dostaniesz od nas w cenie usługi. W ten sposób oszczędzisz 300 NOK.

Pomożemy Ci poprawnie rozliczyć Twoją firmę w Norwegii. Dzięki nam otrzymasz zwrot z podatku z Norwegii i będziesz mógł się cieszyć dodatkową gotówką!

Skorzystaj z usług naszej firmy i odzyskaj maksymalny zwrot podatku w Norwegii. Nasza firma daje gwarancję , że nikt nie zrobi tego lepiej! Nie wierzysz? Przekonaj się! Wykonaj rozliczenie za pośrednictwem naszej firmy – ATS Pomoc w Norwegii i odzyskaj maksymalny zwrot podatku.

Skontaktuj się z jednym z naszych biur, by ustalić szczegóły.