Skip to main content

Skorzystaj z naszych usług dla firm i zyskaj dwa miesiące darmowego doradztwa.

Prowadzisz w Norwegii własną działalność gospodarczą albo myślisz o jej założeniu? Dobrze się składa, w ATS Pomoc w Norwegii biznes jest dla nas jednym z najważniejszych tematów! Od 2006 roku doradzamy zagranicznym przedsiębiorcom w Norwegii i wspólnie z nimi rozwiązujemy problemy. Na bieżąco sprawdzamy zmiany w przepisach dotyczących firm i jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami biznesowymi, aby służyć im wsparciem. Zaufały nam już setki Polaków prowadzących działalność gospodarczą w krajach skandynawskich.

W grudniu wiele z naszych działań dedykujemy właśnie firmom. To dobry czas, aby do nas dołączyć. Jeśli do końca roku skorzystasz z naszych usług przeznaczonych dla przedsiębiorców (założenie firmy, rejestracja VAT, rejestracja w systemie księgowym), oferujemy Ci dwa miesiące doradztwa gratis. Zapewnimy Ci merytoryczne wsparcie w prowadzeniu działalności, abyś miał dobry start i odpowiednie warunki do rozwoju swojego biznesu.

Żeby skorzystać z warunków promocyjnych dla firm, skontaktuj się z jednym z naszych biur i poznaj szczegółowe warunki oferty. Zapraszamy! Rok 2022 warto zacząć z solidnym, merytorycznym wsparciem. Teraz nowi klienci firmowi mają tego rodzaju usługę za darmo i to aż przez dwa miesiące.