Skip to main content

Przed prowadzeniem swojego biznesu w Norwegii chętnych powstrzymują nieznajomość norweskich przepisów oraz formalności. Pomożemy Ci usunąć te przeszkody, a w te wakacje dodatkowo dorzucimy jedną usługę gratis.

 

Gdy zakładasz firmę przy wsparciu ATS Pomoc w Norwegii, możesz liczyć na nasze doradztwo na kolejnych etapach prowadzenia działalności. Dla klientów przygotowujemy kompendium informacji do wykorzystania i zajmujemy się formalnościami. Prowadzenie księgowości wymaga biegłości w przepisach, dlatego warto powierzyć to zadanie nam. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów unikniesz błędów w rozliczaniu się z urzędem skarbowym.

Teraz nowym przedsiębiorcom oferujemy dodatkową usługę gratis. Jeśli założysz z nami swoją firmę w okresie od 17 czerwca do 31 sierpnia, to jeden termin rozliczenia MVA otrzymasz od nas w prezencie. Skorzystaj z wakacyjnej promocji i zacznij już teraz być swoim szefem.

Zrób pierwszy krok – zgłoś się do nas

Własna firma w Norwegii może być spełnieniem marzeń, ale też dużym wyzwaniem. Wynika to także z kwestii formalnych – konieczności skrupulatnego prowadzenia dokumentacji i terminowego uiszczania należności w urzędzie skarbowym. Dlatego pozwól nam Ci pomóc w prowadzeniu Twojego biznesu. Wyjaśnimy Ci, jak założyć firmę w Norwegii, zajmiemy się rozliczaniem podatków, doradzimy najlepsze rozwiązanie i będziemy czuwać nad dokumentami. Z nami będzie Ci łatwiej odnaleźć się w norweskich realiach!

Konsultacje w sprawie założenia i prowadzenia firmy można zamówić bezpośrednio u konsultantki.