Skip to main content

Masz dużo zajęć i chcesz uprościć formalności związane z przygotowaniem rocznego rozliczenia podatkowego? Pomożemy Ci przez telefon!  Skorzystaj z usług biura podatowego online.

 Zbliża się termin rozliczeń podatkowych. Pierwsze wstępne rozliczenia podatkowe pojawią się w systemach norweskich podatników już 16-go marca. Zanim rozpocznie się gorący okres podatkowy, warto już teraz zapisać się na rozliczenie i skompletować potrzebne dokumenty.   

 Aby ułatwić Ci zadanie, uruchamiamy nowy typ usługi, czyli profesjonalną pomoc w przygotowaniu formalności do rozliczenia, również online.  

Konsultacji telefonicznych udzielają nasi doświadczeni specjaliści w zakresie rozliczeń podatkowych. Pomogą Ci przeanalizować Twoją sytuację i wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie. Dzięki konsultacji telefonicznej możesz skorzystać z ich doświadczenia w dogodnym dla ciebie terminie i bez wychodzenia z domu.

Biuro podatkowe online to nie tylko obsługa finansowa, ale także szereg przydatnych funkcji i integracji w ramach jednej usługi, w jednej cenie.   

 Co musisz zrobić, aby skorzystać z konsultacji tego typu? Wystarczy, że umówisz z nami termin rozmowy. Po ustaleniu dogodnego terminu , otrzymasz potwierdzenie oraz przydatne instrukcje dotyczące konsultacji online. Wyślemy Ci również przypomnienie o nadchodzącym terminie wizyty.  

Do usłyszenia!