Skip to main content

Wiemy, że jesteś osobą zapracowaną i cenisz sobie swój czas, dlatego mamy dla Ciebie sposób na uproszczenie formalności związanych z przygotowaniem rocznego rozliczenia podatkowego.  

Pomożemy Ci przez telefon!  Skorzystaj z usług biura podatkowego online. 

Skontaktuj się z nami! 

Zbliża się termin rozliczeń podatkowych. Pierwsze wstępne rozliczenia podatkowe pojawią się w systemach norweskich podatników już 14-go marca. Dodatkowo wielu osiągających dochody w Norwegii Polaków ma też obowiązek rozliczenia się z podatku w Polsce, co wydłuża listę formalności, których należy dopełnić. Zanim rozpocznie się gorący okres podatkowy, warto skompletować potrzebne dokumenty. 

 Aby ułatwić Ci zadanie, oferujemy profesjonalną pomoc w przygotowaniu formalności do rozliczenia w postaci krótkiej konsultacji telefonicznej.  

Konsultacji telefonicznych udzielają nasi doświadczeni specjaliści w zakresie rozliczeń podatkowych. Pomogą Ci przeanalizować Twoją sytuację i wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie. Dzięki konsultacji telefonicznej możesz skorzystać z ich doświadczenia w dogodnym dla ciebie terminie i bez wychodzenia z domu.  

Biuro podatkowe online to nie tylko obsługa finansowa, ale także szereg przydatnych funkcji i integracji w ramach jednej usługi, w jednej cenie.     

 Co musisz zrobić, aby skorzystać z konsultacji tego typu? Wystarczy, że umówisz z nami termin rozmowy bądź zamówisz usługe w sklepie online. Po ustaleniu dogodnego terminu, otrzymasz potwierdzenie oraz przydatne instrukcje dotyczące konsultacji online. Wyślemy Ci również przypomnienie o nadchodzącym terminie wizyty.    

Do usłyszenia!