Skip to main content

W naszej ofercie znajdują się usługi idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli wiesz dokładnie, czego potrzebujesz, możesz zamówić konkretny produkt w sklepie online. Kiedy potrzeba Ci rzetelnych informacji na dany temat, najlepszym wyborem jest konsultacja.

ATS Pomoc w Norwegii czerpie najlepsze inspiracje od klientów. Znamy Twoje potrzeby i dostosowujemy się do nich, aby móc dostarczać usługi najlepszej jakości. W ofercie mamy między innymi wnioski o zasiłki w Norwegii, różne typy rozliczeń podatkowych, przygotowywanie wniosków, sporządzanie tłumaczeń dokumentów, analizę zadłużeń, przygotowanie odwołań od urzędowych decyzji, a także usługi niestandardowe. To jednak nie wszystko.

W naszych biurach można zamówić konsultacje na dany temat. To usługa dla tych osób, które chcą uzyskać konkretne i rzetelne informacje na tematy związane z Norwegią. Możesz pytać na przykład o to, co znajduje się w zakresie naszych standardowych usług, na przykład zasiłki emerytalne, rodzinne, związane ze zdrowiem bądź utratą pracy. Może to być również temat niestandardowy, na przykład kwestia sprowadzenia czworonożnego ulubieńca bądź dowolnego pojazdu z Polski do Norwegii, doradztwo w sprawie otworzenia biznesu bądź prowadzenia negocjacji z byłym pracodawcą. Temat wybierasz ty. Wystarczy, że zgłosisz nam online, telefonicznie bądź mailowo, jakie masz pytania. Na wspólnie umówiony termin, w oparciu o rzetelne źródła, przygotujemy dla Ciebie odpowiedzi.

Szczególnie polecamy zamawianie konsultacji przez internet, bo to oszczędność czasu i formalności. Z pomocą czytelnego formularza online możesz wybrać temat rozmowy, konkretną konsultantkę oraz termin konsultacji telefonicznej bądź w wybranym biurze. Kilka kliknięć i już jesteś umówiony!

W przypadku, gdy wiesz dokładnie, jakiej usługi potrzebujesz, możesz ją zamówić o dowolnej porze korzystając z naszego sklepu online. Z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę robienia zakupów w internecie, otworzyliśmy sklep online, w którym za pomocą kilku kliknięć można zamówić wybraną usługę. Za usługi można zapłacić za pośrednictwem BlueMedia oraz PayPal. Dostępne produkty podzieliśmy na kategorie, abyś łatwiej mógł znaleźć to, czego potrzebujesz. Znajdziesz w nich między innymi sprawy związane z podatkami, zasiłki, sprawy związane ze zdrowiem, obsługę firm, rozliczenia na telefon, emerytury, renty i sprawy związane z rejestracją oraz zameldowaniem. Wystarczy, że wpiszesz odpowiednią frazę do wyszukiwarki Szukaj produktów i już po chwili zobaczysz listę usług, które odpowiadają twoim potrzebom.

Zapraszamy serdecznie!