Skip to main content

Jeśli lubisz załatwiać sprawy szybko i bez zbędnych formalności, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – nasz sklep online jest już otwarty. Działa całą dobę, więc możesz tam zamówić to, czego potrzebujesz, również poza godzinami pracy naszych biur.

Z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę robienia zakupów w internecie, otworzyliśmy sklep online, w którym za pomocą kilku kliknięć można zamówić wybraną usługę. Za usługi można zapłacić za pośrednictwem BlueMedia oraz PayPal. Dostępne produkty podzieliśmy na kategorie, abyś łatwiej mógł znaleźć to, czego potrzebujesz. Znajdziesz w nich między innymi sprawy związane z podatkami, zasiłki, sprawy związane ze zdrowiem, obsługę firm, rozliczenia na telefon, emerytury, renty i sprawy związane z rejestracją oraz zameldowaniem. Jeśli wiesz dokładnie, czego potrzebujesz, wystarczy, że wpiszesz odpowiednią frazę do wyszukiwarki Szukaj produktów.

Dlaczego warto skorzystać z internetowego sklepu ATS Pomoc w Norwegii?

– Jest zawsze otwarty, więc możesz zamówić w nim usługę również wtedy, gdy nasze biura są zamknięte;

– Jest wygodny w obsłudze, zatem oszczędzasz czas na wykonanie telefonu lub napisanie maila z opisem sprawy.

– Nigdy nie ma w nim kolejek, nie musisz czekać na połączenie, nawet w tych okresach, kiedy większość naszych konsultantek ma dużo pracy;

– Możesz tam znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz, postaraliśmy się, aby wyodrębnić dla Ciebie wszystkie świadczone przez nas usługi.

Jeśli zatem masz sprawę do załatwienia w Norwegii i wiesz, czego szukasz, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu. Po tym, jak zakupisz usługę, skontaktuje się z Tobą konsultantka specjalizująca się w sprawie, jaką masz do załatwienia. Otrzymasz informacje o tym, jakie dokumenty i informacje są potrzebne do zrealizowania Twojego zamówienia i jaki jest przewidywany termin wykonania usługi. Zapraszamy serdecznie!