Skip to main content

Urzędnicy skarbowi mają prawo kontrolować zeznania podatkowe nawet wiele miesięcy po tym, jak je złożysz. Na tym polega ich praca. Nasza polega na tym, by pomóc Ci złożyć poprawne i jak najbardziej korzystne dla Ciebie zeznanie roczne.  

Sezon podatkowy – to do niego szykujemy się w ATS Pomoc w Norwegii przez cały rok. Odbywamy szkolenia, poszerzamy swoją wiedzę i na bieżąco sprawdzamy zmiany w przepisach. Robimy to po to, by w okresie składania rocznych zeznań podatkowych móc doradzać i asystować klientom w szybki, efektywny i profesjonalny sposób. Zajmujemy się wszystkimi typami rozliczeń w Norwegii, zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Dodatkowo wykonujemy też rozliczenia polskie koordynując je z norweskimi. U nas możesz liczyć na kompleksowe załatwienie swoich wszystkich spraw podatkowych.  

Konsultacje na telefon 

Nie masz pewności, co musisz zrobić w związku z obowiązkiem złożenia rozliczeń rocznych w Norwegii i ewentualnie Polsce? Możemy Ci szybko pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości. W naszej ofercie usług jest między innymi krótka konsultacja telefoniczna. 

Konsultacji telefonicznych udzielają nasi doświadczeni specjaliści w zakresie rozliczeń podatkowych. Pomogą Ci przeanalizować Twoją sytuację i wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie. Dzięki konsultacji telefonicznej możesz skorzystać z ich doświadczenia w dogodnym dla ciebie terminie i bez wychodzenia z domu.   

Biuro podatkowe online to nie tylko obsługa finansowa, ale także szereg przydatnych funkcji i integracji w ramach jednej usługi, w jednej cenie.      

 Co musisz zrobić, aby skorzystać z konsultacji tego typu? Wystarczy, że umówisz z nami termin rozmowy bądź zamówisz usługę w sklepie online. Po ustaleniu dogodnego terminu, otrzymasz potwierdzenie oraz przydatne instrukcje dotyczące konsultacji online. Wyślemy Ci również przypomnienie o nadchodzącym terminie wizyty.     

Zawalczymy o Twój zwrot podatkowy 

Jeśli nie wiesz, jak rozliczyć się z urzędem skarbowym możesz wiele stracić. My zadbamy o to, aby:  

– Twój zwrot podatku był możliwie jak najwyższy  

Jeśli dopiero niedawno zamieszkałeś i podjąłeś pracę w Norwegii, możesz nie być świadomy wszystkich przysługujących Ci ulg podatkowych. Tym samym możesz stracić, rozliczając się z urzędem skarbowym. Zwrot podatku może być solidnym zastrzykiem środków finansowych. Dlatego zgłoś się do nas i nie rezygnuj z przysługujących Ci ulg. Sprawdzimy, co najbardziej ci się opłaca – na przykład korzystanie z podatku uproszczonego często jest mało korzystną dla podatnika formą opodatkowania i warto ją zmienić. Podobnie możemy Ci też doradzić w sprawie wykorzystania ulg podatkowych przysługujących podatnikom rozliczającym się z polskim urzędem skarbowym.    

– Rozliczenie roczne nie zawierało błędów 

W przepisach podatkowych łatwo się pogubić, a jeszcze łatwiej o błąd w czasie uzupełniania zeznania, jeśli nie znasz zbyt dobrze norweskiego. Między innymi dlatego warto rozliczenie podatków powierzyć specjalistom. Pamiętaj też, że błędy w zeznaniu mogą słono kosztować.  

W naszym zespole znajdują się specjaliści, którzy dokładnie przyjrzą się dostarczonym przez Ciebie dokumentom, wyjaśnią Ci, jak rozliczyć podatek w Norwegii oraz w Polsce, wskażą, jakie ulgi Ci przysługują i poprawnie uzupełnią Twoje zeznanie. Zaufaj nam i oszczędź sobie nerwów, a otrzymasz należny Ci zwrot podatku!  

Wciąż mamy wolne terminy dla nowych klientów! Nie czekaj do ostatniego dnia rozliczeń, zgłoś się do nas i zaoszczędź sobie niepotrzebnego stresu. Czekamy na twoje zgłoszenie! Usługi związane z rozliczeniami podatkowymi możesz zamówić bezpośrednio u konsultanta bądź w naszym sklepie online