Skip to main content

Jeśli w rocznym zeznaniu podatkowym zapomniałeś dopisać należnej Ci ulgi, możesz złożyć elektronicznie korektę i dzięki temu uzyskać cały należny Ci zwrot.  Teraz za korektę wykonaną z naszą pomocą zapłacisz tylko 350 PLN.

Czerwiec w Norwegii to tradycyjnie czas na poprawki podatkowe. Złożenie korekty rocznego zeznania podatkowego w Norwegii wymaga skorzystania z elektronicznego formularza. Korektę można składać do trzech lat wstecz. Oznacza to, że do końca grudnia tego roku można jeszcze odzyskać zaległy zwrot za rok 2021. Staranie się o korektę podatku za lata wcześniejsze objęte jest inną procedurą i w praktyce nie zawsze bywa skuteczne.

Korektę za pomocą endringsmeldingen mogą składać osoby prywatne, emeryci oraz firmy jednoosobowe. Spółki muszą w tym celu składać nowe zeznanie.  Jeśli korekta zostanie uznana, norweski urząd skarbowy prześle podatnikowi nowy wynik rozliczenia oraz należny mu zwrot podatku na konto.

W okresie od 11 do 30 czerwca obniżamy cenę korekty podatkowej do 350 złotych. Zgłoś się do jednego z naszych biur, aby otrzymać pomoc doświadczonej konsultantki i zyskać pewność, że tym razem Twoje zeznanie jest w stu procentach poprawne i otrzymasz dokładnie tyle zwrotu, ile Ci się należy.