Skip to main content

Początek maja to dla większości Polaków mini-wakacje, czas na odpoczynek od pracy i spotkania towarzyskie. My też złapiemy chwilę oddechu, ale nie martwcie się, nie znikniemy na długo.

Nasze biura w Polsce zostaną zamknięte tylko 1 i 3 maja. W pozostałe dni tygodnia będą czynne w godzinach od 8.00 do 16.00. Chciałybyśmy poleniuchować trochę dłużej, ale w maju nie mamy na to czasu, bo to półmetek rozliczeń podatkowych. Na naszą pomoc czekają klienci biznesowi oraz osoby prywatne, które roczne rozliczenia podatkowe składają w maju.

Z doświadczenia wiemy, że często kontaktujecie się Państwo z nami w czasie dla siebie wolnym, kiedy to macie chwilę na załatwianie spraw, które czekały na swoją kolej. Jeśli nawet nie odpowiemy od razu na wiadomość, to zajmiemy się nią zaraz po powrocie do biura. W czasie majówki można zatem do nas pisać maile, składać zamówienia w sklepie online czy zostawiać wiadomości głosowe. Na wszystkie komunikaty odpowiemy, kiedy ze zdwojonymi siłami rozpoczniemy z impetem majowe zadania.

Do zobaczenia 2 maja i tuż po majówce, a na razie wszystkim klientom życzymy miłego wypoczynku.