Skip to main content

Analiza i racjonalizacja zadłużenia osób prywatnych

Posiadasz zadłużenie w Norwegii i spędza ci to sen z powiek? Komornik w Polsce już zajął Twój majątek? Pomożemy ci wyjść na prostą!

Procedury międzynarodowe pozwalają teraz na szybszy niż wcześniej przepływ informacji finansowych. Długi posiadane w Norwegii są skutecznie egzekwowane w Polsce – norweski urząd zgłasza się do polskiej skarbówki z prośbą o ściągnięcie należności.

ATS Pomoc w Norwegii ma kilkunastoletnie doświadczenie w analizie, racjonalizacji i obniżaniu zadłużenia w Norwegii. Skontaktujemy się z komornikiem i pomożemy Ci uregulować zadłużenie bez zajęć komorniczych. Rozłożymy zadłużenie na raty. Przeanalizujemy, czy wszystkie składowe zadłużenia zostały słusznie i właściwie naliczone. Pomożemy ci zmniejszyć dług oraz sporządzić racjonalny plan jego spłaty. Doradzimy Ci, jak powstrzymać procedurę windykacyjną.

Zajmiemy się twoimi sprawami finansowymi i sporządzimy plan wyjścia z kłopotów, żebyś Ty mógł spać spokojnie. Z nami krok po kroku pozbędziesz się problemu. Zgłoś się do jednego z naszych biur po analizę zadłużenia dla osób prywatnych.