Skip to main content

Nie czekaj do kwietnia ze składaniem dokumentów do zeznania podatkowego. ATS Pomoc w Norwegii podczas wyjątkowej promocji nagradza tych, którzy zbierają dokumentację wcześniej. 

Biura ATS Pomoc w Norwegii rozpoczęły już zbieranie dokumentów do rozliczeń podatkowych za rok 2017. Zachęcamy, by z przygotowaniem oczekiwanej przez norweski urząd skarbowy dokumentacji nie czekać na ostatnią chwilę.

Skorzystaj z promocji!

Od niedzieli 26 lutego do środy 28 lutego (do godziny 23.59) mamy dla klientów fantastyczną promocję. Osoby rozliczające się z odpisem standardowym dla obcokrajowców 10%, osoby korzystające z drugiej klasy podatkowej oraz na stałe mieszkające w Norwegii płacą w tym czasie 100 NOK mniej niż wynosi cena standardowa za ich typ rozliczenia. Osoby rozliczające się w statusie pendler mogą liczyć na jeszcze korzystniejszą zniżkę. Każdy, kto w podanym czasie zdecyduje się na skorzystanie z rozliczenia typu pendler, zapłaci jedynie 1050 NOK!

Warunkiem skorzystania z promocji jest opłacenie usługi do godziny 23.59 w środę 28 lutego.

Lepiej wcześniej niż później

Na początku kwietnia norweski urząd podatkowy zacznie rozsyłać do podatników wstępne rozliczenia podatkowe, czyli skattemelding. W ATS Pomoc w Norwegii będzie to początek wyjątkowo ruchliwego okresu, kiedy to wielu klientów potrzebuje naszej pomocy. Z tego względu namawiamy do wcześniejszego przesyłania dokumentacji. Pozwoli to na usprawnienie pracy tak, abyśmy mogli pomagać Państwu jak najskuteczniej.