Skip to main content

Jeśli nawet nie przysługują Ci żadne odpisy od podatku lub nie jesteś pewien, co możesz odpisać – chętnie pomożemy Ci przejść przez całą procedurę rozliczenia i rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

Wielu podatników rezygnuje z usług firm podatkowych, z góry zakładając, że nie może skorzystać z żadnych odpisów. Nawet jeżeli faktycznie podatnikowi nie przysługują dodatkowe ulgi podatkowe – każde rozliczenie zawsze warto sprawdzić!

Często bowiem Skatteetaten lub pracodawcy popełniają błędy przy wprowadzaniu podstawowych danych takich jak kwota wolna od podatku, przychody brutto, odsetki od norweskich kredytów.

Takie błędy należy korygować, bo mają znaczący wpływ na wynik naszego rozliczenia. Dlatego też zachęcamy wszystkie osoby, które otrzymały wstępne rozliczenie do zgłaszania się ze swoimi zeznaniami podatkowymi w celu sprawdzenia poprawności danych i wysokości naliczonego podatku, a także dokładnego sprawdzenia wysokości przychodu na podstawie dokumentów od pracodawców i urzędów norweskich.