Skip to main content

Rok 2021 powoli dobiega końca. Dla wielu nie był to łatwy czas. Niektórzy niepokoili się o zdrowie, inni o finanse oraz możliwości zawodowe, dla jeszcze innych poważną bolączką był brak płynnej możliwości swobodnego podróżowania. W mijającym roku, podobnie jak w poprzedzającym go 2020, trudniej było planować i odwiedzać bez ograniczeń osoby bliskie, niełatwo też było twierdzić cokolwiek na pewno, bowiem świat wokół nas zmieniał się w wyjątkowo szybkim tempie.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Państwu beztroskiego, spokojnego czasu w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Niech serdeczny kontakt z innymi przypomni o tym, że nawet w niepewnych czasach możemy liczyć na siebie nawzajem. Kiedy spotykamy się przy świątecznym stole, wtedy wiemy, że tak naprawdę liczy się tylko kilka podstawowych wartości, takich jak życzliwość, zdrowie czy miłość.

Ślemy też do Państwa najlepsze życzenia na zbliżający się rok 2022. Oby okazał się czasem dobrych niespodzianek. Gdziekolwiek Państwo jesteście – czy w Norwegii, czy w Polsce – niech sprawy układają się po Waszej myśli. Mamy nadzieję, że w zbliżającym się roku będziemy mieli możliwość przekazywać wam wiele pomyślnych widomości i służyć radą wtedy, gdy będziecie stawiać pierwsze kroki na nowych drogach życia, na przykład podejmując pracę za granicą lub otwierając tam firmę.

Wszystkiego dobrego!