Skip to main content

Drodzy klienci! Jesteśmy już prawie przy końcu okresu podatkowego w Norwegii! Czasu na rozliczenie zostało już więc niewiele, ale cały czas jest szansa na to, aby sprawdzić swoje rozliczenie i uzyskać satysfakcjonujący zwrot! Pamiętajcie też o rozliczeniu kryptowalut!

Zdajemy sobie sprawę, że przy dzisiejszym tempie życia oraz codziennych obowiązkach mogliście zapomnieć o tym, aby zgłosić się do nas i rozliczyć swoje dochody dlatego też specjalnie dla Was – nowa promocja i jednocześnie przypomnienie o tym, że to już półmetek okresu podatkowego. Od dzisiaj aż do piątku 30 kwietnia – używając hasła ATS PROMOCJA -150 koron na wykonanie dowolnej usługi w firmie ATS Anna Stankiewicz dla osób, które zgłoszą się do nas w celu rozliczenia swojego podatku w Norwegii.

Przypominamy! Nie trzeba rezygnować z rozliczenia jeśli nie zgromadziło się całej dokumentacji. Zgłoście się do jednego z naszych konsultantów, który sprawnie i bez dodatkowych opłat przedłuży Wam termin rozliczenia do 31 maja, zapraszamy!