Skip to main content

17 i 18 maja skupimy się na podnoszeniu naszych kwalifikacji. W tych dniach nie będziemy w kontakcie, ale wrócimy z jeszcze większą wiedzą i umiejętnościami.

Nie ustajemy w staraniach, by dostarczać Państwu usług najlepszej jakości, dlatego stale się szkolimy korzystając z wiedzy najlepszych specjalistów w danych dziedzinach. Żeby podnosić kwalifikacje, zapraszamy do współpracy ekspertów od prawa podatkowego, prawa międzynarodowego, a także biznesu oraz komunikacji interpersonalnej. W dzisiejszej, szybko zmieniającej się rzeczywistości, wiedzę trzeba cały czas aktualizować, więc regularnie podnosimy nasze kwalifikacje i uzupełniamy wiedzę o nowinki.

Kolejne szkolenie odbędziemy 17 i 18 maja (środa i czwartek). W tych dniach nie będziemy odbierać telefonów ani od razu odpowiadać na maile. Do bezpośredniej pracy z klientami wrócimy już w piątek 19 maja i wtedy postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszelkie zaległe wiadomości. Wrócimy z nową wiedzą i energią, aby pomagać Państwu jeszcze skuteczniej. Zapraszamy ponownie do naszych biur już od piątku.