Skip to main content

Siedmiodniowa promocja dla klientów, którzy lubią załatwić wszystko za jednym zamachem.

Norweska zima nikogo nie rozpieszcza, więc przygotowaliśmy coś na poprawę humorów – obniżkę cenową, która przyda się osobom zabieganym.

Od 2 do 9 lutego mamy dla Państwa promocję, dzięki której można oszczędzić 200 koron. Zamawiając dwie dowolne usługi otrzymają Państwo rabat 200 NOK. Łączyć ze sobą można usługi z dowolnych dziedzin życia, na przykład rozliczenie podatkowe z wnioskiem o zasiłek albo napisanie podania z wnioskiem o zmianę karty podatkowej. ATS Pomoc w Norwegii ma w ofercie już blisko sto różnych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych. Z takim samym zaangażowaniem zajmujemy się sprawami skomplikowanymi i wymagającymi indywidualnego podejścia, jak i pomocą w wypełnianiu standardowych wniosków.

Zasady skorzystania z promocji są proste – w podanym terminie zamów i opłać dwie wybrane przez siebie usługi, a podczas składania zamówienia (telefonicznie, mailowo lub osobiście) podaj kod promocji, czyli 200 za 2. Dzięki temu zapłacisz mniej i załatwisz dwie różne sprawy w tym samym czasie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.