Skip to main content

W ciągu osiemnastu lat prowadzenia biur świadczących usługi dla Polaków w Norwegii zebraliśmy niezliczone doświadczenia i przepastną bibliotekę wiedzy. Teraz Anna Stankiewicz dzieli się informacjami na temat Norwegii w podcastach.

Ruszamy z nowym projektem. Żeby nie było wątpliwości, czego będzie dotyczył, nazwaliśmy go Projekt Norwegia. To coś dla wszystkich zainteresowanych tym krajem. Wyjeżdżasz do Norwegii do pracy albo jedzie tam ktoś z Twoich bliskich? A może myślisz o nawiązaniu kontaktów biznesowych z partnerami z Oslo, Bergen lub Trondheim? Być może już mieszkasz w Norwegii, ale chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat obowiązujących tam przepisów z dziedziny zabezpieczenia społecznego lub prawa pracy? Podcasty Anny Stankiewicz to coś, co może Cię zainteresować. Znajdziesz w nich wiele praktycznych wskazówek na temat między innymi rynku pracy, rynku mieszkaniowego, przepisów, możliwości nauki języka, cen oraz warunków życia. Nie zabraknie w nich również komentarzy dotyczących bieżących wydarzeń w Norwegii.

Projekt Norwegia to idealne źródło wiedzy dla tych, którzy od czytania artykułów (tych mamy w bazie danych już około 1500) wolą bezpośredni przekaz. Dobrze wiemy, że wielu naszych klientów to osoby ciężko pracujące, które wolny czas miewają głównie w weekendy. Podcasty można posłuchać w każdej chwili, nawet w drodze z pracy albo podczas przygotowywania posiłku. Wystarczy wcisnąć PLAY, by bezpłatnie zyskać dostęp do rzetelnej wiedzy.

Kolejne podcasty będą ukazywać się co tydzień na naszej stronie internetowej w zakładce video i podcasty   oraz na następujących kanałach:

Spreaker: https://www.spreaker.com/podcast/projekt-norwegia–6068562

Amazon: https://podcasters.amazon.com/podcasts/fdbee69d-1afe-4771-b26c-b744765c2b18

Apple: https://podcastsconnect.apple.com/my-podcasts/show/projekt-norwegia/dda09d00-0d3f-479e-88e2-f89c49e7e754/episodes

Spotify: https://podcasters.spotify.com/pod/show/projektnorwegia

You Tube: https://www.youtube.com/@twojapomocwnorwegii1000

Podchaser: https://www.podchaser.com/podcasts/projekt-norwegia-5597711

Jio Saavn: https://www.jiosaavn.com/shows/Projekt-Norwegia/1/kJ7gdaEh,kg_

Podcast Addict: https://podcastaddict.com/podcast/projekt-norwegia/4832108

Deezer: https://www.deezer.com/pl/show/1000603852

Iheart radio: https://www.iheart.com/podcast/53-projekt-norwegia-144515739/

Zapraszamy do subskrybowania Projektu Norwegia na swoim ulubionym kanale. Dzięki subskrypcji można regularnie otrzymywać powiadomienia, gdy na kanale pojawia się nowy podcast. Zachęcamy też do pisania komentarzy i zadawania pytań oraz przesyłania sugestii kolejnych tematów. Kto nie lubi wypowiadać się publicznie, może wysłać maila na adres [email protected]. Czekamy na Wasze opinie, pytania i podpowiedzi!