Skip to main content

Szukasz w Norwegii nowej pracy po utracie poprzedniej? Nie możemy, niestety, pomóc w znalezieniu wymarzonej posady, ale obniżamy cenę wniosku o zasiłek dla bezrobotnych.

W naszych biurach jesień to dobry sezon, bo oznacza czas zniżek i rabatów. W tym tygodniu mamy promocję dla klientów, którzy są na etapie poszukiwania nowych wyzwań zawodowych Od 13-go do 19-go września za zasiłek dla bezrobotnych zapłacą Państwo o połowę mniej niż zwykle.

W przypadku świadczenia dla osób bezrobotnych liczy się czas. Późniejsza rejestracja w NAV to utrata pieniędzy, bo nikt nie zapłaci za dni, jakie minęły między utratą pracy, a wystąpieniem o zasiłek. Przypominamy, aby wnioski składać od razu wtedy, gdy jest to potrzebne.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji? Wystarczy podczas zamawiania usługi (można to zrobić telefonicznie, mailowo bądź osobiście w jednym z naszych biur), podać kod promocji, czyli Dagpenger50. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi konsultantkami.

Z promocji na wniosek o dagpenger można skorzystać również w sytuacji, kiedy wniosek o zasiłek dla bezrobotnych trzeba będzie złożyć dopiero za jakiś czas. Za usługę można zapłacić z góry (zachowując cenę z rabatem), a z konsultantką ustalić, kiedy podanie ma zostać złożone.