Skip to main content
[content_box heading=”” heading_size=”h1″ heading_style=”” button_style=”text” button_size=”small” punchline=””]Jeżeli spóźniłeś się ze złożeniem zeznania podatkowego w Norwegii za poprzedni rok, możesz to naprawić poprzez złożenie korekty. Korektę zeznania można również złożyć za minione lata. Dzięki temu możesz zyskać od kilkuset do kilkunastu tysięcy koron. Korekta podatku nie jest procedurą skomplikowaną.

Jeśli nie złożyłeś zeznania podatkowego do 30 kwietnia, możesz to zrobić poprzez opcję korekty podatku. Jeżeli wcale nie złożysz zeznania podatkowego za poprzedni rok, norweski urząd podatkowy rozliczy Cię zgodnie z informacjami, jakie o Tobie posiada (a te nie zawsze są poprawne). Niektóre ulgi podatkowe może uwzględnić, jednak większości w ogóle nie wziąć pod uwagę. Możliwa jest sytuacja, że rozliczając Cię urząd skarbowy popełni błędy, więc zawsze warto sprawdzić swoje rozliczenie podatkowe, by było one korzystne finansowo. Pamiętaj, że niektóre ulgi wymagają poświadczenia w postaci dokumentów, które należy dostarczyć do norweskiego fiskusa.

Możesz złożyć także korektę zeznania podatkowego za lata poprzednie i to nawet do 10 lat wstecz. Korekta taka może, lecz nie musi być uwzględniona przez norweski urząd skarbowy. Odwołania podatkowe są uwzględniane, jeśli wniosek jest odpowiednio dobrze uzasadniony.

Zajmujemy się takimi odwołaniami od kilkunastu lat, dzięki temu uzyskaliśmy spore doświadczenie w odpowiednim przygotowywaniu wniosków. Wybierz nas jako doradcę przy opracowywaniu korekty podatkowej.[/content_box]

[content_box heading=”KONTAKT” heading_size=”h1″ heading_style=”” button_style=”text” button_size=”small” punchline=””]

    [/content_box]