Skip to main content

“Jestem klientem biura od 10 lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Biuro ATS Anna Stankiewicz w każdej chwili służy pomocą. To profesjonalna  i przyjazna firma godna polecenia.”

DYRCZ MAREK

“Jestem bardzo zadowolona z usługi. Pani Anna złożyła wniosek rozliczenia rocznego z mojej firmy oraz rozliczenie personalne (praca na kontrakt oraz na działalność). W dodatku miałam możliwość skonsultować się z P. Anna telefonicznie w sprawach dotyczącej prowadzenia firmy i zawsze dostawałam świetne, praktyczne porady. Dziękuję serdecznie za pomoc oraz z całego serca polecam usługi!”

PRES JOANNA

“Niniejszym potwierdzamy, że firma ATS Anna Stankiewicz od roku 2017 zajmuje się obsługą księgowości firmy Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o oraz Lingua Nord Sylwia Wieleba. W zakresie usług świadczonych przez firmę ATS jest także doradztwo podatkowe i prawne. Ponadto ATS wspiera naszych klientów pracujących w Norwegii i zawsze służy fachową pomocą i wsparciem merytorycznym. Pracownicy firmy ATS rzetelnie i z zaangażowaniem podchodzą do swoich obowiązków. Są dobrze przygotowani do wykonywania swoich zadań. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą ATS Anna Stankiewicz i polecamy ją z pełną odpowiedzialnością innym kontrahentom.”

WIELEBA SYLWIADaglig Leder

“Moja współpraca z Panią Lidią Daroszewską od początku przebiegała i ciągle przebiega bez żadnych większych nieporozumień i we wzajemnym szacunku. Pani Lidia zawsze chętnie udziela mi swoich porad a księgowanie moich dokumentów odbywa się we wzajemnym zrozumieniu. Pani Lidia zawsze dbała i ciągle dba o moje dobro jako klienta co szczególnie teraz w sytuacji moich zaległości finansowych ma dla mnie bardzo duże znaczenie. Wiem że w każdej chwili mogę przedzwonić do Pani Lidii w przypadku jakiś moich wątpliwości. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Panią Lidię jako profesjonalną i życzliwą księgową.”

SOCZYŃSKI ANDRZEJ

“Współpraca z biurem ATS przebiega bardzo pomyślnie. Wszystkiego dokumenty dostarczane są na czas, a kontakt z biurem nie stanowi problemu. Biuro ceni sobie zadowolenie klienta, dlatego też bardzo polecam współpracę z ATS.”

KWIATKOWSKI JANUsługi Remontowo-Budowlane i Pilarskie Jan Kwiatkowski