ŚWIADCZENIA ZWIĄZANE Z PRZYJŚCIEM NA ŚWIAT DZIECKA

Osoby zatrudnione w Norwegii i będące członkami norweskiego systemu ubezpieczeń społecznych, a w niektórych przypadkach również członkowie ich rodzin zamieszkałych poza Norwegią, mają prawo do świadczeń związanych z narodzinami lub adopcją dziecka (nawet, jeśli przyszło ono na świat w Polsce). Rodzice mogą starać się o zasiłek macierzyński oraz/lub tacierzyński (foreldrepenger) lub becikowe (engangsstønad), jeśli nie zostało wypracowane prawo do pierwszego z tych świadczeń.

KONTAKTWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com