Dla rybaków oraz marynarzy oferujemy specjalne rozliczenie z możliwością całkowitego zwolnienia z podatku, zapłaconego w Norwegii! Kompleksowa obsługa oraz zwroty w wysokości nawet 3️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ nok 💵

💵Niemożliwe❓ Możliwe❗️ ➡️ otrzymujesz zwrot, około 91% podatku zapłaconego na terenie Norwegii z pracy na statku, ➡️ nadal masz prawo do wszystkich zasiłków w Norwegii: dla bezrobotnych, na dzieci oraz zasiłku emerytalnego, ➡️ decyzja oraz zwrot podatku przychodzi w tym samym roku, w którym rozliczenie zostało wykonane, ➡️ możesz złożyć korektę rozliczenia i wnioskować o całkowity zwrot za ubiegłe lata.

Pomożemy Ci sprawdzić możliwość uzyskania takiego zwrotu oraz przeanalizujemy Twoje dokumenty 🧐

Jeżeli nie masz prawa do całkowitego zwolnienia z podatku, a jesteś: ➡️ rybakiem, ➡️ marynarzem, ➡️ pracujesz na szelfie kontynentalnym. przy wydobyciu ropy naftowej.

Zawody te, posiadają prawo do odliczenia dla rybaka lub marynarza w połączeniu z rozliczeniem 1️⃣0️⃣% bądź odpisem pendlera, ewentualnie do odliczenia 1️⃣0️⃣% lub odpisu pendlera w przypadku pracowników na szelfie kontynentalnym.Odpis 1️⃣0️⃣% może wynosić maksymalnie 4️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ nok, jednak daje to dużą różnicę w wysokości zwrotu podatku. Jeśli za lata poprzednie nie wnioskowałeś o tę ulgę – pomożemy Ci wykonać korektę rozliczenia i kompleksowo poprowadzimy całą sprawę.

Nie wiesz jakie ulgi Ci przysługują i jak możesz się rozliczyć❓ Nie trać czasu❗️ Do 3️⃣1️⃣ maja możesz złożyć zeznanie podatkowe za rok 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣.Zgłoś się do nas, a przeanalizujemy Twoje dokumenty.Wybierzemy najkorzystniejszą opcję rozliczenia i pomożemy Ci rozliczyć się z podatku 💵💵

Słonecznego weekendu Wam wszystkim ☀️