PIN kody

Jeśli rozliczasz się z norweskim urzędem podatkowym, przygotuj sobie tak zwane kody pin (Min ID) niezbędne do wykonania rozliczenia. Należy zaopatrzyć się w nie jak najszybciej, moga sie przydać do wielu internetowych operacji, nie tylko do wykonania rozzliczenia. Pin Kody powinny przyjść pocztą w ciągu 3 dni roboczych na adres norweski, lub w ciągu 7 dni roboczych na adres polski. Proszę pamiętać, że kody są dostarczane tylko i wyłącznie na adres zarejestrowany w Folkeregisteret, ważne jest więc, aby uregulować sprawy meldunkowe w Skatteetaten. Po otrzymaniu kodów, należy utworzyć hasło do MinID , jeśli wcześniej nie zostało wykreowane.

W razie potrzeby nasi konsultanci mogą zająć się zamówieniem dla Państwa kodów i wygenerowaniem hasła do MinID.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATS Anna Stankiewicz z siedzibą ul.Wojska Polskiego 122/5.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com