Odzyskiwanie należności

Pracodawca nie wypłacił Ci należnej wypłaty lub feriepenger? A może przedsiębiorca nie zapłacił Ci faktury?

Zdarza się, że pracodawcy po zwolnieniu pracownika nie wypłacają należności za ostatnie miesiące bądź należnych feriepenger. Bywa również, że pracownik wykonuje pracę, za którą od kilku miesięcy nie otrzymuje wynagrodzenia. Zdarza się też, że przedsiębiorcy nie opłacają w terminie należnych faktur. W takich przypadkach należy działać jak najszybciej. Nie możemy dawać się oszukiwać bądź pozwalać innym na wyzysk. Nieznajomość przepisów prawnych bądź bariery językowe nie powinny tu stanowić bariery. Nasza firma pomoże Ci w odzyskaniu wszystkich należności wraz z odsetkami. Zgłoś się do nas ze swoim problemem, a my przeanalizujemy sytuację i wybierzemy odpowiedni sposób postępowania z dłużnikiem.

Wszystkie sprawy prowadzimy zawsze do końca, a w cenę każdej usługi wliczone jest tłumaczenie pisma zwrotnego z norweskiej instytucji wraz z porada dotycząca dalszych działań.

KONTAKT

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com